داستان مربیگری استقلال؛ از مذاکره با نکونام و قلعه نویی تا فرهاد مجیدی

به گزارش مجله عطر یاس، احمد مددی در ارتباط تلفنی با برنامه ورزش و مردم گفت: باید از زحمات کادر فنی سابق تشکر کنم چون همه زحمت شان را کشیدند و انسان های قابل احترامی بودند. ولی روی بد فوتبال به آنها نشان داده شد. فوتبال شیرینی و تلخی دارد و فکر می کنم روی بد فوتبال به فکری و کادر فنی اش نشان داده شد.

داستان مربیگری استقلال؛ از مذاکره با نکونام و قلعه نویی تا فرهاد مجیدی

وی درباره اینکه آیا بهتر نبود فرصت 3 هفته ای به فکری رسانه ای نمی شد، گفت: اولتیماتومی در کار نبود و هیچ اولتیماتومی به فکری ندادیم. بعد از بازی با مس رفسنجان فشار طرفداران و نتایجی که باعث شد تیم از صدر جدول به رتبه سوم تنزل پیدا کند، منجر به ایجاد فشار روی کادر فنی شد، تا جایی که این فشارها به استعفای فکری ختم شد. فکری و دستیارانش همه زحمت خود را کشیدند اما فوتبال روی بدش را به این عزیزان نشان داد.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره انتخاب فرهاد مجیدی و اینکه آیا برای انتخاب سرمربی اولویت بندی وجود داشته است، مطرح نمود: در جلسه هیئت مدیره بعد از آنالیز های فراوان به چند گزینه رسیدیم و من مامور شدم با گزینه ها مذاکره کنیم. از گزینه های ما دو مربی تحت قرارداد دو باشگاه بودند که من با مدیران عامل این باشگاه ها تماس گرفتم. سعید آذری مدیرعامل محترم باشگاه فولاد قویاً تاکید کردند که اجازه جدایی به نکونام را نمی دهند. بعد از آن من دوباره با نکونام تماس گرفتم که ایشان هم گفتند اجازه بدهید با آقای آذری صحبت کنیم. بعد از آن با جواهری و قلعه نویی هم در باشگاه گل گهر صحبت کردیم.

مددی گفت: خواسته پیشکسوتان این بود که با ساکت الهامی هم صحبت گردد و این کار را نیز کردیم و با فرهاد مجیدی هم که جزو گزینه های ما بود صحبت کردیم. نتیجه مذاکرات را فردای آن روز به هیئت مدیره ارائه دادم و در نهایت مقرر شد با مجیدی مذاکرات نهایی را داشته باشیم. ابتدای مذاکره با ایشان خیلی سخت شد ولی در ادامه تفاهم صورت گرفت و ایشان با انرژی خوبی به استقلال دوباره ملحق شد.

وی درباره جزئیات قرارداد استقلال با مجیدی یادآور شد: مدت قرارداد 2 سال و نیمه است. فرهاد مجیدی تاکید داشت که وقت خوبی داشته باشد تا تیم خوبی را آماده کند. در فروردین ماه ما لیگ قهرمانان آسیا را در پیش داریم و باید در آن رقابت ها با انگیزه ظاهر شویم، برای همین قرارداد را 2 و نیم ساله تنظیم کردیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره دستیاران مجیدی توضیح داد: بهزاد غلام پور و فراز کمالوند فعلا معرفی شده اند و 2 دستیار دیگر هم معرفی شده اند و قرار است فردا این افراد برای قرارداد به باشگاه بیایند.

مددی راجع به پیروز قربانی اعلام نمود: خودِ آقای مجیدی خواستند که با سایپا برای جذب ایشان مذاکره کنیم. ما با باشگاه سایپا صحبت کردیم که مدیرعامل هم جدایی پیروز قربانی را منوط به نظر کمیته فنی و ابراهیم صادقی دانستند. برای جدایی ایشان از سایپا مسئله ای نبود ولی فکر می کنم بعد از بحث فنی با فرهاد مجیدی ایشان تصمیم بر انصراف گرفتند.

منبع: فرارو
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1449

به "داستان مربیگری استقلال؛ از مذاکره با نکونام و قلعه نویی تا فرهاد مجیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داستان مربیگری استقلال؛ از مذاکره با نکونام و قلعه نویی تا فرهاد مجیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید