ارجاع دوباره پرونده قتل میترا استاد به شعبه 41

به گزارش مجله عطر یاس، شعبه 41 دیوان عالی کشور که پیشتر دو مرتبه محکومیت محمدعلی نجفی به قتل عمد را نقض نموده است، برای مرتبه سوم به این پرونده رسیدگی می نماید.

ارجاع دوباره پرونده قتل میترا استاد به شعبه 41

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش ایرنا، وکیل مدافع محمد علی نجفی روز سه شنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: پرونده بعد از صدور حکم از سوی شعبه دهم دادگاه کیفری یک، برای رسیدگی به فرجام خواهی موکل مجددا به شعبه 41 دیوان عالی کشور ارسال شد، اما هنوز رسیدگی نشده است.

حمیدرضا گودرزی اضافه کرد: اگر این بار نیز مانند دو مرتبه قبلی، شعبه 41 دیوان قائل به نظر خود مبنی بر شبه عمد بودن قتل باشد، از پرونده گزارشی تهیه نموده و آن را به هیات عمومی دیوان ارسال می نماید تا رأی اصراری صادر گردد.

شعبه دهم دادگاه کیفری یک در آخرین رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد، نوع قتل را عمد دانسته و نجفی را به استناد ماده 612 قانون مجازات اسلامی و از باب جنبه عمومی جرم به 6 سال و نیم حبس محکوم نموده است.

اولیاء دم میترا استاد پیشتر از حق قصاص خود گذشت کردند.

منبع: فرارو
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 947

به "ارجاع دوباره پرونده قتل میترا استاد به شعبه 41" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارجاع دوباره پرونده قتل میترا استاد به شعبه 41"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید