آمریکا مانع حضور رسانه های مقاومت در مراسم تحویل پایگاه التاجی شد

به گزارش مجله عطر یاس، مهر نوشت: نظامیان ائتلاف تحت سرکردگی آمریکا مانع از پوشش رسانه ای مراسم تحویل پایگاه التاجی در شمال بغداد به نیروهای عراقی، از سوی شبکه های العهد، العالم و النجباء، شدند.

آمریکا مانع حضور رسانه های مقاومت در مراسم تحویل پایگاه التاجی شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

نظامیان ائتلاف تحت سرکردگی آمریکا، از پوشش خبری مراسم تحویل پایگاه التاجی به نیروهای عراقی توسط شبکه های العهد، العالم و النجباء ممانعت کردند.

در ویدئویی که توسط محمد العواد، خبرنگار شبکه العهد منتشر شده، آمده است: قرار بود ائتلاف بین المللی ضدداعش پایگاه نظامی التاجی را به نیروهای عراقی تحویل دهند و دعوت نامه ای از فرماندهی عملیات مشترک برای پوشش مراسم تحویل دریافت کردیم؛ اما نیروهای امریکایی ائتلاف مذکور به صورت گزینشی مانع از حضور تیم رسانه ای بعضی شبکه ها شدند.

العواد اضافه کرد: نیروهای آمریکایی علیرغم دعوت فرماندهی عملیات مشترک، مانع از ورود شبکه های العهد، العالم و النجباء برای پوشش مراسم مذکور شدند که این اقدام با آزادی بیان و حق رسانه ها در انتقال اطلاعات در تعارض قرار گرفته است.

وی در خاتمه گفت: ما علت این کار را نمی دانیم، ما در اراضی عراق قرار داریم و امریکایی ها حق ندارند که مانع از تردد رسانه های عراقی در کشورشان شوند.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1062

به "آمریکا مانع حضور رسانه های مقاومت در مراسم تحویل پایگاه التاجی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا مانع حضور رسانه های مقاومت در مراسم تحویل پایگاه التاجی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید