6 سؤال نمایندگان مجلس از سلطانی فر درباره پروژه ها و مسائل مالی در وزارت ورزش

به گزارش مجله عطر یاس، یکی دیگر از سؤالات نمایندگان مطرح شده از وزیر ورزش در حوزه ورزش بانوان و حفظ کرامت آنان در ورزش های رزمی است که این سؤال به همراه 6 سؤال دیگر در جلسه روز سه شنبه هفته آینده کمیسیون (28 مرداد) مطرح خواهد شد.

6 سؤال نمایندگان مجلس از سلطانی فر درباره پروژه ها و مسائل مالی در وزارت ورزش

عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: نمایندگان 6 سؤال در حوزه مسائل مالی و پروژه های در دستور کار وزارت ورزش و جوانان از سلطانی فر مطرح کرده اند که هفته آینده ایشان برای پاسخ گویی به این سؤالات در کمیسیون حاضر می شود.

به گزارش فارس، زهره سادات لاجوردی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: نمایندگان 6 سؤال را درباره پروژه های عمرانی و مسائل مالی وزارت ورزش و جوانان از وزیر ورزش مطرح کرده اند که این سؤال ها برای رسیدگی به کمیسیون فرهنگی ارسال شده است.

وی اضافه نمود: یکی دیگر از سؤالات نمایندگان مطرح شده از وزیر ورزش در حوزه ورزش بانوان و حفظ کرامت آنان در ورزش های رزمی است که این سؤال به همراه 6 سؤال دیگر در جلسه روز سه شنبه هفته آینده کمیسیون (28 مرداد) مطرح خواهد شد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: علاوه بر این رسیدگی به طرح جمعیت و تعالی خانواده در جلسات هفته آینده کمیسیون فرهنگی در دستور کار کمیسیون خواهد بودو مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

منبع: عصر ایران
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1049

به "6 سؤال نمایندگان مجلس از سلطانی فر درباره پروژه ها و مسائل مالی در وزارت ورزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 سؤال نمایندگان مجلس از سلطانی فر درباره پروژه ها و مسائل مالی در وزارت ورزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید