واکنش ها به استندآپ کمدی علیرضا خمسه در کانادا ، سگ های کانادا مودبند و سگ های ایرانی پاچه گیر

به گزارش مجله عطر یاس، این قدر هوا خوبه که روی خلق وخوی مردم هم تأثیر گذاشته. روز اولی که رسیده بودم، به جای تهران که همه عصبی ان و به هم فحش میدن، [این جا می گفتند] صبح بخیر، روز خوبی داشته باشید. دقت کردم دیدم سگ هاشون هم همین جورن.

واکنش ها به استندآپ کمدی علیرضا خمسه در کانادا ، سگ های کانادا مودبند و سگ های ایرانی پاچه گیر

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و آبشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به تازگی ویدئویی کوتاه از اجرای استندآپ کمدی علیرضا خمسه در فضای مجازی منتشر شده که انتقاد کاربران شبکه های اجتماعی را برانگیخته است.

خمسه در این برنامه که با عنوان خمسه شو در کشور کانادا اجرا شده، می گوید: این قدر هوا خوبه که روی خلق وخوی مردم هم تأثیر گذاشته. روز اولی که رسیده بودم، به جای تهران که همه عصبی ان و به هم فحش میدن، [این جا می گفتند] صبح بخیر، روز خوبی داشته باشید، سلام و... دقت کردم دیدم سگ هاشون هم همین جورن. وقتی رسیدم، رسما یه سگ به من گفت: هلو، گود مورنینگ! و صدای سگ درمی آورد.

او بعد این طور ادامه می دهد که سگ های ایرانی پاچه می گیرند، کلاغ ها هم به جای آن که قارقار نمایند، قِرقِر می نمایند و بر سر مردم، خراب کاری می نمایند.

کانادایی های نایس!

کاربران شبکه های اجتماعی در مخالفت با محتوای استندآپ علیرضا خمسه، از اواخر هفته قبل، صدها توئیت نوشتند و هزاران کامنت گذاشتند. پر واضح است، آن چیزی که کاربران را به خشم آورده، نه شوخی خمسه با سگ ها و کلاغ های تهران، بلکه قیاس او بین ایرانی ها و کانادایی هاست. در ماه های گذشته علاوه بر خبر زایمان نگار جواهریان در کانادا، ویدئویی از یکی از حامیان تحریم ایران که چند وقتی است از کشور متواری شده، در شبکه های اجتماعی منتشر شد که از مهربون بودن، انسان بودن و نایس بودن مردم کانادا می گفت و تأکید داشت که ایرانی ها حسود و بدخواه هستند.

به نظر می رسد مجموع چند واقعه پی درپی، باعث شده کاربران نسبت به هر مقایسه ای با کانادایی ها واکنش های انتقادآمیز نشان دهند، به خصوص آن که این اتفاقات، غالباً با تحقیر ملت ایران همراه بوده است. واکنش ها در شبکه های اجتماعی یکی از کاربران توئیتر در واکنش به استندآپ خمسه و عصبانی خواندن مردم ایران نوشت: خوبه خمسه بدونه اگر مردم کانادا هم مثل مردم ایران هر روز هدف آماج ده ها عملیات روانی بودند، عصبی می شدند.

کاربر دیگری نیز این گونه واکنش نشان داد: یه مرض هست به اسم سندروم شاپرک که میری اونور، همه چی به نظرت نایس میاد. انگار نوع پیشرفته اش به جناب خمسه هم سرایت نموده که کلاغ و سگ اون جا هم براش نایس شدن! شخصی دیگر به این شکل به خمسه کنایه زد: حاضره برای تحقیر ملتش صدای سگ هم دربیاره! لبه پیکان انتقاد بسیاری از کاربران، به مجموعه سلبریتی ها بود، مثل این توئیت: سلبریتی موجودی است که تا زمانی که تو ایرانه، ملت عظیم و مهربان و عزیز و شریف و دوست داشتنی ایران از دهنش نمی افته، ولی وقتی رفت خارج، آغاز می کنه به تحقیر کردن!

منبع: خبر فوری
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 783

به "واکنش ها به استندآپ کمدی علیرضا خمسه در کانادا ، سگ های کانادا مودبند و سگ های ایرانی پاچه گیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ها به استندآپ کمدی علیرضا خمسه در کانادا ، سگ های کانادا مودبند و سگ های ایرانی پاچه گیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید