معاون روابط کار: خراسان رضوی، بیشترین حمایت مقرری بیمه بیکاری را از کارگران داشته است

به گزارش مجله عطر یاس، معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از استاندار خراسان رضوی برای پیگیری و اقدام ستاد تسهیل در کاهش واحدهای دارای حقوق معوق کارگران تقدیر کرد.

معاون روابط کار: خراسان رضوی، بیشترین حمایت مقرری بیمه بیکاری را از کارگران داشته است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ، حاتم شاکرمی در دیدار با محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی ضمن تاکید بر صیانت از نیروی کار و حفظ اشتغال و حیات اقتصادی بنگاه های مشکل دار و پایداری تولید گفت: لازم است که مشخص تکلیف تولید و اشتغال واحدهای تملک شده توسط بانک ها در استان با اولویت در دستور کار ستاد تسهیل استان قرار گیرد.

وی ضمن اعلام آمادگی جهت کمک و رفع مسائل واحدهای تولیدی مشکل دار اضافه کرد: استان خراسان رضوی در بین استان های کشور بیشترین حمایت مقرری بیمه بیکاری را از کارگران مشمول این قانون داشته است.

شاکرمی ضمن تقدیر از توجه استاندار خراسان رضوی در تشکیل مستمر جلسات کارگروه های استان در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گفت: کاهش واحدهای دارای حقوق معوقه استان از نتایج ارزشمند این جلسات و پیگیری های استاندار بوده است .

در ادامه این جلسه معتمدیان گفت: رسیدگی به حل مشکل کارگری از اولویت های مدیریت استان است و در این راستا به غیر از ستاد تسهیل و کارگروه اشتغال یک کمیته رصد و پایش را هم در مرکز استان و شهرستان ها فعال کرده ایم .

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 25 بهمن 1399 بروزرسانی: 25 بهمن 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1315

به "معاون روابط کار: خراسان رضوی، بیشترین حمایت مقرری بیمه بیکاری را از کارگران داشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون روابط کار: خراسان رضوی، بیشترین حمایت مقرری بیمه بیکاری را از کارگران داشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید