فتح الله زاده خاطرنشان کرد؛ از امیدواری به ادامه حضور استراماچونی تا تأکید بر جذب مربی ایرانی

به گزارش مجله عطر یاس، علی فتح الله زاده، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت، اعضای هیئت مدیره این باشگاه همچنان امیدوار به بازگشت استراماچونی هستند.

فتح الله زاده خاطرنشان کرد؛ از امیدواری به ادامه حضور استراماچونی تا تأکید بر جذب مربی ایرانی

به گزارش مجله عطر یاس، علی فتح الله زاده در گفت وگو با خبر ورزشی شبکه سوم سیما ضمن بیان این مطلب گفت: من از جمع دوستان جدا شدم و استعفا دادم، اما ظاهراً اعضای هیئت مدیره این استعفا را نپذیرفته اند. فعلاً کار ادامه دارد تا هیئت مدیره به جمع بندی نهایی برسد.

وی در واکنش به انصراف فرهاد مجیدی از قبول راهنمایی تیم استقلال خاطر نشان کرد: ما در هیئت مدیره چند گزینه را مدنظر داشتیم که اگر آقای استراماچونی نیاید، از یک مربی داخلی استفاده کنیم. یکی از گزینه های باشگاه هم فرهاد مجیدی بود که امروز بیان کرد، نمی آید. دوستان در هیئت مدیره به این جمع بندی رسیدند که اگر استراماچونی نیامد یکی مربی ایرانی عهده دار راهنمایی تیم گردد.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه استقلال همچنان به ادامه حضور استراماچونی فکر می نماید، گفت: هیئت مدیره تمام کوشش خود را برای ادامه حضور استراماچونی می نماید. با وجود تمام شایعات هیئت مدیره کوشش نموده است و می نماید که سرمربی ایتالیایی تیم برگردد. در این زمینه تمام پیام و پسغام ها نیز رصد می شوند.

فتح الله زاده ادامه داد: ما دوست داریم استراماچونی برگردد، اما باید توجه داشته باشیم اگر تا سه چهار روز دیگر تیم را نبندیم و فهرست تیم به AFC اعلام نگردد، از لیگ قهرمانان آسیا حذف خواهیم شد. تمرینات تیم نیز باید هرچه زودتر شروع گردد و ما زمان نداریم. متأسفانه تصمیم گیری سخت شده است و فرصت کافی در اختیار نداریم.

آیا مسئولان باشگاه استقلال مذاکره ای با فرهاد مجیدی داشته اند؟، وی در پاسخ به این پرسش نیز توضیح داد: من تا سه چهار روز قبل در جریان بودم که با چند مربی ایرانی که یکی از آنها فرهاد مجیدی بود، مذاکره شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 594

به "فتح الله زاده خاطرنشان کرد؛ از امیدواری به ادامه حضور استراماچونی تا تأکید بر جذب مربی ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتح الله زاده خاطرنشان کرد؛ از امیدواری به ادامه حضور استراماچونی تا تأکید بر جذب مربی ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید