صالحی امیری: واکسن کرونا راهکار ژاپنی ها برای برگزاری المپیک است ، تمام ورزشکاران واکسن خواهند زد

به گزارش مجله عطر یاس، رییس کمیته ملی المپیک با اشاره به تاکید نخست وزیر جدید ژاپن برای برگزاری المپیک گفت: یکی از راه چاره های مسوولان برگزار کننده المپیک، تزریق واکسن کرونا به همه ورزشکاران حاضر در این رویداد است.

صالحی امیری: واکسن کرونا راهکار ژاپنی ها برای برگزاری المپیک است ، تمام ورزشکاران واکسن خواهند زد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، سیدرضا صالحی امیری روز دوشنبه در نشستی با حضور سردبیران ورزشی در مورد برگزاری المپیک گفت: احتمال وجود داشت به خاطر حضور یوشیهیده سوگا نخست وزیر جدید ژاپن، المپیک به تعویق بیفتد اما بعد از ملاقات او با توماس باخ رییس کمیته بین المللی المپیک تاکید نمود که حتما المپیک برگزار خواهد شد.

وی گفت: با هماهنگی اجرا شده با کمیته بین المللی المپیک، واکسن کرونا تا آن موقع توزیع و به طور حتم به تمامی ورزشکاران زده خواهد شد و این یکی از راهکار های ژاپن برای مبارزه با کرونا در دوران برگزاری مسابقات المپیک است.

رییس کمیته ملی المپیک گفت: در سال 1400 پنج رویداد مهم ورزشی برگزار می گردد که به طور قطع یکی از آنها المپیک است.

وی توضیح داد: راهکار دوم این است که اگر شرایط کرونا مانند امروز سخت باشد مسوولان برگزار کننده المپیک در ژاپن، 2 هفته زودتر، ورزشکاران را به قرنطینه خواهند برد و مسابقات را بدون طرفدار برگزار خواهند کرد.

صالحی امیری ادامه داد: اگر شرایط تا زمان المپیک از قرمز خارج گردد حتما با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد و برای حضور طرفداران هم محدودیت های وجود خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 آذر 1399 بروزرسانی: 18 آذر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1190

به "صالحی امیری: واکسن کرونا راهکار ژاپنی ها برای برگزاری المپیک است ، تمام ورزشکاران واکسن خواهند زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی امیری: واکسن کرونا راهکار ژاپنی ها برای برگزاری المپیک است ، تمام ورزشکاران واکسن خواهند زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید