سوریه: اظهارات اروپا درباره برطرف تحریم ها در حد حرف باقی مانده است

به گزارش مجله عطر یاس به نقل از پایگاه النشره، یک مقام مسئول در وزارت خارجه سوریه تاکید نمود که اظهارات صادره از سوی بعضی مقامات اتحادیه اروپا درباره کاهش تحریم های یکجانبه و غیرقانونی علیه ملت سوریه همچنان در حد اقدامات سیاسی و حرف باقی مانده است.

سوریه: اظهارات اروپا درباره برطرف تحریم ها در حد حرف باقی مانده است

با ما سفر کنید و با تور ارزان اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

این مقام سوری گفت: اظهارات برخی از مقامات اتحادیه اروپا در خصوص دعوت به کاهش تحریم های یک جانبه و غیرقانونی علیه مردم سوریه هنوز در چارچوب اقدامات سیاسی است و به سطح اقدام واقعی برای لغو این تحریم ها نرسیده است، مخصوصاً که اتحادیه اروپا با وجود خطرات ناشی از شیوع بیماری همه گیر کرونا در این مرحله، تا به امروز شریک اصلی در محاصره سوریه است.

وی اضافه نمود: سوریه که مردم آن با این تحریم های ناعادلانه دست و پنجه نرم می نمایند بر اهمیت برطرف فوری و بی قید و شرط همه تحریم ها از جمله جابجایی بانکی، اعمال شده توسط ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپایی برای اهداف سیاسی، تأکید می نماید.

این مقام سوری در ادامه گفت: این اظهارات مقامات اروپایی را از مسئولیت تأثیر این تحریم ها در جلوگیری از کوشش برای تأمین وسایل، امکانات و زیرساخت های بهداشتی لازم برای مقابله با بیماری همه گیر کرونا مبرا نمی نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 822

به "سوریه: اظهارات اروپا درباره برطرف تحریم ها در حد حرف باقی مانده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوریه: اظهارات اروپا درباره برطرف تحریم ها در حد حرف باقی مانده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید