ساکت: پیگیر اردوی ایتالیا برای تیم ملی فوتبال هستیم

به گزارش مجله عطر یاس، محمدرضا ساکت با تشریح آخرین اقدامات سازمان تیم های ملی گفت: طی تیرماه امسال 123 روز اردو در رده های مختلف بانوان و آقایان پیش بینی شده که بعضی از آنها به انجام رسیده و بعضی دیگر مطابق با برنامه زمانبندی از پیش معین شده در حال برگزاری است.

ساکت: پیگیر اردوی ایتالیا برای تیم ملی فوتبال هستیم

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

وی درباره برنامه های این سازمان و اقدامات اجرا شده در آن گفت: اولین کارگاه آموزشی توجیهی یک روزه ویژه سرپرستان تیم های ملی 22 تیرماه در آموزشگاه ملی فوتبال و با حضور سرپرستان تیم های مختلف و با دعوت از میهمانان و اساتید برگزار می گردد. این کارگاه زیر نظر کمیته آموزش و به درخواست و با مشارکت سازمان تیم های ملی برگزار می گردد و بحث های مختلف مدیریتی، اداری، حقوقی، رسانه و... در این دوره فشرده به سرپرستان تیم های ملی ارائه خواهد شد.

مدیر تیم های ملی گفت: هدف از برگزاری این دوره آموزشی ارتقاء تعامل های مدیریتی، افزایش کیفیت و نحوه فعالیت سرپرستان تیم های ملی است. این دوره برای اولین بار برگزار می گردد و اساتید بسیار خوبی در این زمینه در نظر گرفته شده که به سرپرستان آموزش های لازم را خواهند داد.

ساکت در ادامه از برگزاری کارگاه آموزش ویژه مسئولین تدارکاتی و پشتیبانی تیم های ملی اطلاع داد و گفت: این دوره در تاریخ 5 مردادماه و به مدت یک روز در آموزشگاه ملی فوتبال برگزار می گردد و بسکمک از مسائل مربوط به پشتیبانی، اجرایی، بهداشتی و... مربوط به رده های مختلف تیم های ملی آموزش داده خواهد شد.

مشاور رئیس فدراسیون در ادامه تاکید نمود: ساختار سازمان تیم های ملی در حال تدوین است. در نظر داریم کلیه رویه ها و دستورالعمل های مربوط به تیم های ملی را مورد بازنگری قرار داده و می خواهیم یک سازمان متشکل برای تیم های ملی ساماندهی کنیم. بخش های مختلف اداری، برنامه ریزی، نظارت ، اطلاعات وآمار و پشتیبانی از بخش های آن است. در واقع به دنبال افزایش انسجام در فعالیت ها و رویه های تیم های ملی هستیم و در نظر داریم از استانداردهای بین المللی در آن استفاده کنیم. رویکرد ما این است تا استاندارد ایزو 2014-9001 را به مرحله اجرا درآوریم و نسبت به استانداردسازی فعالیت ها در چارچوب الزامات آن اقدام کنیم.

ساکت اضافه کرد: یکی از چالش های مهم ما زمین های تمرین و مسائل مربوط به آن است. هم اکنون زمین شماره 2 آموزشگاه ملی فوتبال در حال تعویض است و از حدود سه ماه پیش تاکنون قابلیت استفاده را ندارد، ضمن اینکه در حال رفع کردن مسائل اداری مربوط به اتمام اصلاح و تعویض زمین شماره 2 هستیم.

مدیر تیم های ملی توضیح داد: زمین شماره 1 آموزشگاه ملی فوتبال نیز احتیاج به اصلاحات دارد. 8 گروه کارشناسی از متخصصان برجسته این زمین را مورد آنالیز قرار داده و همه آنها به شرایط نامناسب آن تاکید داشتند. ضمن اینکه پیمانکار فعلی زمین شماره 1 در حال کوشش برای بازسازی این زمین است، اما در نهایت این زمین تمرین نیز باید مورد اصلاح مجدد قرار گیرد تا پاسخگویی تمرینات تیم های ملی باشد.

وی در ادامه گفت: به همین دلیل سازمان تیم های ملی از باشگاه ها و هیات های فوتبال استانها درخواست می نماید و این انتظار را دارد تا فدراسیون فوتبال را در برگزاری اردوهای تیم های ملی در رده های بانوان و آقایان کمک نمایند. چرا که یکی از معضلات بزرگ ما زمین های تمرینی است. البته جا دارد از همکاری باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان تشکر کنم، چرا که اردوی تیم ملی نوجوانان ایران از تاریخ 21 تیرماه در کمپ اختصاصی صفائیه و به میزبانی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان برگزار می گردد.

مشاور رئیس فدراسیون با اشاره به موضوع همکاری باشگاه ها و هیات های فوتبال استانها گفت: موضوع همکاری باشگاه ها و هیات های فوتبال استانها در زمینه برگزاری اردوهای تیم های ملی یکی از مهمترین شاخص ها و پارامترهای ارزیابی استانها در زمینه مشارکت در اجرای برنامه فدراسیون فوتبال است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی در ادامه اضافه کرد: راهبری فنی برای تیم های ملی برعهده کمیته فنی و توسعه فدراسیون است که در این زمینه فعالیت های خود را با مشارکت کمیته های جوانان، بانوان، فوتسال و فوتبال ساحلی انجام خواهد داد. سازمان تیم های ملی در تعامل نزدیک با این کمیته ها خواهد بود.

مدیر تیم های ملی در ادامه در مورد فعالیت افشین پیروانی به عنوان مدیر تیم ملی گفت: سیاست فدراسیون و سازمان تیم های ملی حفظ ساختار مدیریتی تیم ملی بزرگسالان بود و از ابتدا به استمرار حضور پیروانی در تیم ملی تاکید شده بود. طی صحبت هایی که با پیروانی داشتم از وی خواستیم تا فعالیت خود را ادامه دهد و ایشان بنا به تعصبات ملی و روحیه فرهنگی شان گفت که تیم ملی را همراهی نموده و آن را تنها نخواهد گذاشت.

ساکت درخصوص البسه تیم های ملی گفت: این موضوع در حال پیگیری است و منتظر نمونه نهایی و با کیفیت شرکت تحت قرارداد با فدراسیون فوتبال هستیم و قرار بر این است تا این شرکت با در نظر دریافت کلیه استانداردهای البسه تیم های ملی در عرف بین الملل بهترین کیفیت خود را با در نظر دریافت شرایط و فصول مختلف تا 20 تیرماه تهیه و ارائه کند.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، وی در ادامه در ارتباط با برنامه ها و دیدارهای تدارکاتی تیم ملی گفت: بازیهای تدارکاتی بعد از جلسه با سرمربی تیم ملی در حال پیگیری است و از آنجایی که قرار است اردوی تیم ملی در روز های فیفا انجام گردد مقرر شد تا کادر فنی تیم ملی برنامه جدید خود را در این زمینه به فدراسیون ارائه کند. بدون شک اجرای این برنامه احتیاج به مشارکت همه باشگاه ها داشته و در نشستی که روز یکشنبه و با حضور مدیران عامل باشگاه ها با رئیس فدراسیون برگزار می گردد این موضوع ارائه و پیگیری خواهد شد. در حال حاضر اردوی ایتالیا برای تیم ملی مد نظر قرار گرفته و مسائل اجرایی مربوط به آن در حال پیگیری است و بعد از نهایی شدن دیدارها که منتج به عقد قرارداد خواهد شد به وسیله سایت فدارسیون اطلاع رسانی می گردد.

مشاور رئیس فدراسیون گفت: موضوع مهم دیگر پرواز چارتر تیم ملی برای بازیهای حساس و مهم پیشرو است که مورد تایید و تاکید سازمان تیم های ملی، رئیس و هیات رئیسه فدراسیون بوده و در حال برنامه ریزی برای اجرای آن هستیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه موضوعات فرهنگی باید در رده های ملی به خوبی و با دقت و وسواس رعایت گردد گفت: برای اینکه بخشی از ظرفیت های فرهنگی و دینی کشورمان را به وسیله سفیران فوتبال کشور که همان اعضای تیم های ملی هستند انتقال دهیم در حال رایزنی با سازمان گردشگری و روابط بین الملل شهرداری تهران هستیم تا از محصولات فرهنگی آنها در زمینه معرفی ایران، تاریخ، صنعت و اقلیم آن استفاده کنیم، ضمن اینکه بسته های فرهنگی ویژه تیم های ملی با رویکرد معرفی فرهنگ، تاریخ و انقلاب اسلامی نیز در حال تهیه است که پس از آماده شدن رونمایی و معرفی خواهد شد.

ساکت در ادامه گفت: در حوزه ریاست فدراسیون گزارشات کتبی از کلیه کمیته ها و دپارتمان ها اخذ شده است. این گزارشات شامل ساختار ، نحوه فعالیت، نیروی انسانی و برنامه ها و مسائل هر کمیته و دپارتمان است و از هفته پیش جلسات خود را با آنها شروع نموده و طی هفته آینده نیز ادامه خواهیم داد. در این جلسات راهکارهای توسعه و پیشرفت هر کمیته و دپارتمان را با آنها مورد آنالیز قرار داده و نقطه نظرات فدراسیون فوتبال در مورد فعالیت آنها ارائه می گردد و در جلسات رودرو با نظرات آنها آشنا می شویم و راهکارهای موثر برای توسعه فعالیت کمیته ها ارائه می گردد.

مدیر تیم های ملی در سرانجام گفت: با توجه به اینکه یکی از مهمترین فعالیت های فدراسیون موضوعات مربوط به مسئولیت های اجتماعی است و بحث محیط زیست برای ما اهمیت ویژه ای دارد، کوشش می کنیم تا نقش یوز ایرانی که اخیرا به عنوان یکی از نمادهای فوتبال کشور معرفی شده بر روی پیراهن تیم ملی حفظ کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 315

به "ساکت: پیگیر اردوی ایتالیا برای تیم ملی فوتبال هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساکت: پیگیر اردوی ایتالیا برای تیم ملی فوتبال هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید