رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد

به گزارش مجله عطر یاس، طی حکمی از سوی دکتر محمد حسین امید، رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی، امین موسائی به عنوان رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد

به گزارش مجله عطر یاس؛ در حکم دکتر امین موسائی آمده است؛

پیرو حکم سرپرستی، نظر به مراتب تعهد و تجارب اجرایی جنابعالی به موجب این ابلاغ از تاریخ انتصاب سرپرستی به مدت دو سال به سمت رئیس واحد استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب می شوید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت المال و اعمال سیاست های موثر صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت دقیق مقررات مالی، در ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی دانشگاه موفق و موید باشید.

به گزارش مجله عطر یاس، دکتر امین موسائی از خرداد ماه سال جاری به عنوان سرپرست دانشگاه جامع علمی- کاربردی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شده بود. دکتر موسایی استاد و عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج بود و جایگزین دکتر عباس ظریفی شده است.

موسایی 35 ساله و دارای مدرک تحصیلی دکتری مهندسی مکانیک از دانشگاه فنی مونیخ کشور آلمان است و همچنین رتبه دوم دهمین جشنواره جوان خوارزمی کشور را طی سال 85 در کارنامه خود دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 6

به "رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید