خبرنگاران نماینده مردم شهریار، ملارد و قدس در مجلس شورای اسلامی اعلام شد

به گزارش مجله عطر یاس، تهران- خبرنگاران- رئیس مرکز انتخابیه شهرستان های شهریار گفت: ستاد انتخابات با صدور اطلاعیه ای، نتیجه نهایی شمارش آرای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه را گفت.

خبرنگاران نماینده مردم شهریار، ملارد و قدس در مجلس شورای اسلامی اعلام شد

نورالله طاهری روز یکشنبه اضافه نمود: در جریان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه شهریار، ملارد و قدس 25 نامزد در شهریار، قدس و ملارد برای کسب یک کرسی مجلس با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: در اجرای ماده 24 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده 72 آیین نامه اجرایی آن در انتخابات مجلس شورای اسلامی که در روز آدینه دوم اسفند ماه 1398 در حوزه انتخابیه شهریار، ملارد و قدس برگزار گردید، جمع آرای مأخوذه در این حوزه انتخابیه 263 هزار و 628 بود که از این میزان حسین حق وردی با کسب 108 هزار و 681 رای به عنوان نماینده مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شده است.

رئیس مرکز انتخابیه شهرستان های شهریار تاکید نمود: در اجرای ماده 68 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی از تاریخ انتشار این آگهی به مدت دو روز هیأت اجرایی مرکز حوزه انتخابیه در محل فرمانداری شهرستان شهریار برای قبول شکایات آماده هستند.

طاهری گفت: براساس تبصره های 1و 2 و 3 ماده مذکور کسانی که از نحوه برگزاری انتخابات شکایت، داشته باشند می توانند ظرف مدت هفت روز از تاریخ اخذ رأی شکایت مستند خود را به دبیرخانه شورای نگهبان نیز تسلیم دارند و شکایاتی قابل رسیدگی خواهد بود که مشخصات شاکی یا شاکیان شامل نام، نام خانوادگی، نام پدر، شغل، نشانی کامل، شماره تلفن (درصورت داشتن تلفن) و اصل امضای شاکی را داشته باشد ضمن آن که در صورتی که شاکی بدون دلیل و مدرک کسی را متهم کند و عمل شاکی عنوان افترا داشته باشد قابل تعقیب و پیگیری است.

شهرستان شهریار در غرب استان تهران واقع شده است این شهرستان با بیش از 744 هزار و 210 نفر، دوازدهمین شهرستان پرجمعیت ایران محسوب می گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 705

به "خبرنگاران نماینده مردم شهریار، ملارد و قدس در مجلس شورای اسلامی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نماینده مردم شهریار، ملارد و قدس در مجلس شورای اسلامی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید