خبرنگاران نصرالله: آمریکا استخوان بچه ها یمنی را خرد می نماید؛ اما کسی حق محکومیتش را ندارد

به گزارش مجله عطر یاس، تهران- خبرنگاران- سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان شنبه شب در سخنانی گفت: آمریکا می تواند جنگ به راه بیاندازد و این حق را برای خود می داند که استخوان بچه ها در یمن را خُرد کند اما کسی حتی یک کلمه نیز نمی تواند در محکومیت این تجاوز صحبت کند.

خبرنگاران نصرالله: آمریکا استخوان بچه ها یمنی را خرد می نماید؛ اما کسی حق محکومیتش را ندارد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رادیو نور لبنان، دبیر کل حزب الله لبنان در سخنرانی خود در شب سوم ماه محرم الحرام اظهار کرد: آمریکا و کشورهای غربی و بعضی کشورهای عربی در امور داخلی منطقه دخالت کردند و بلکه بدتر از آن جنگ به راه انداختند؛ مانند جنگ علیه یمن و زمانی که محاصره و جنگ یمن را محکوم می کنی، آن را دخالت در امور منطقه به حساب می آورند؛ گویی که شما نباید این کار را می کردی؛ آن ها استخوان بچه ها را خرد می نمایند؛ اما ما نباید از مصیبت ها و رنج های آن ها صحبت کنیم.

نصرالله اضافه نمود: هیأت های خارجی به لبنان می آیند و در امور لبنان دخالت می نمایند به عراق می آیند و ارتش ها و نیروهایشان را می آورند. چرا شما این حق را دارید که در امور کشورها مداخله نموده و جنگ به راه بیاندازید؛ اما ما و غیر ما این حق را ندارد که دست یاری به کشورهایی که به آنها تجاوز شده دراز کنیم؟

دبیرکل حزب الله اضافه نمود: آن ها از حزب الله می خواهند که در امور منطقه دخالت نکند؛ اما همه این کشورها با پول و سرویس های اطلاعاتی خود در امور لبنان دخالت می نمایند.

وی گفت: ما دفاع از کشور و ملت خود را هنگامی که مورد تعدی قرار گیرند، وظیفه خود می دانیم.

منبع: ایرنا
انتشار: 27 مهر 1399 بروزرسانی: 27 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1080

به "خبرنگاران نصرالله: آمریکا استخوان بچه ها یمنی را خرد می نماید؛ اما کسی حق محکومیتش را ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نصرالله: آمریکا استخوان بچه ها یمنی را خرد می نماید؛ اما کسی حق محکومیتش را ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید