حرف نهایی شجاع خلیل زاده درباره بازگشت به پرسپولیس، اینجا رسول پناه ندارد!

به گزارش مجله عطر یاس، شجاع خلیل زاده به شایعات و اخبار پیرامون بازگشتش به پرسپولیس در خاتمه این فصل واکنش نشان داد.

حرف نهایی شجاع خلیل زاده درباره بازگشت به پرسپولیس، اینجا رسول پناه ندارد!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، شجاع خلیل زاده مدافع سابق پرسپولیس در واکنش به شایعه بازگشتش به پرسپولیس گفت: چند وقتی است که می بینم برای خودشان شایعه می کنند. والله و بالله اینجا هیچ خبری نیست و یک فصل دیگر قرارداد دارم. اینجا کسی دنبال حاشیه نیست. ما تنها کشوری هستیم که دنبال حاشیه و بد کردن بازیکنان و خراب کردن آنها هستیم. هم اکنون شرایط خوبی در الریان دارم و البته هیچ کس از آینده خبر ندارد و نمی داند چه می شود. شاید اینجا هم یک نفر مثل رسول پناه پیدا شد و گفت نباید در الریان باشم و تلاش کرد تا جدا شوم. ولی تا الان که مربی به من اعتقاد داشته و مسئله ای هم در باشگاه وجود ندارد.

بخش های دیگری از جدیدترین گفتگوی شجاع خلیل زاده درباره پرسپولیس را در زیر بخوانید:

* به خدا قسم سخت ترین بازی های عمرم مقابل پرسپولیس بود و در نهایت اما امیدوارم پرسپولیس قهرمان شود و هوادارانش را خشنود کند.

* تا به حال دیده اید من به هوادار پرسپولیس حرف بدی بزنم؟ آنهایی که به من فحش دادند یا چیزی گفتند مسلم است که به خاطر عشق به پرسپولیس بوده است. درباره جدایی ام حرف زده ام و همه می دانند مقصر چه کسی بوده و حتی آقای گل محمدی هم گفتند. مگر آدم می تواند عشقش را رها کند و برود؟ کاری کردند تا من بروم. من هیچ وقت از هوادار پرسپولیس گله و ناراحتی ندارم و قلبا آنها را دوست دارم.

* {پس بحث حضور در پرسپولیس برای فصل آینده...} نه، چند وقتی است که می بینم برای خودشان شایعه می کنند. والله و بالله اینجا هیچ خبری نیست و یک فصل دیگر قرارداد دارم. اینجا کسی دنبال حاشیه نیست. ما تنها کشوری هستیم که دنبال حاشیه هستیم و بد کردن بازیکنان و خراب کردن آنها. در حال حاضر شرایط خوبی در الریان دارم و البته هیچکس از آینده خبر ندارد و نمی داند چه می شود. شاید اینجا هم یک نفر مثل رسول پناه پیدا شد و گفت نباید در الریان باشم و تلاش کرد تا جدا شوم. ولی تا الان که مربی به من اعتقاد دارد و مسئله ای هم در باشگاه وجود ندارد.

* اینجا هیچکس تصمیمی به سود خودش و علیه منافع باشگاه نمی گیرد. مدیری مثل رسول پناه اجازه حضور در باشگاه را ندارد تا هر کاری دلش خواست بکند و کار را با حرف های زشت و فحاشی دنبال کند. اینجا چنین افرادی اجازه کار کردن در باشگاه را به دست نمی آورند و مدیرانی هستند که به دنبال ساختن آینده باشگاه، ایجاد بستر و امکانات، تقویت تیم، احترام و احترام و احترام هستند. شرح وظایف هر کس مشخص است.

* {ماجرایت با رسول پناه و شکایت کشی تان به کجا رسید؟} حالا قرار است کمیته انضباطی نظر بدهد. اما من آدم کینه ای نیستم و همین که فهمید اشتباه کرده برای من کافی است.

* لوران بلان واقعا مربی فوق العاده ای است. کار کردن با او واقعا خوب است و با توجه به اینکه خودش در دوران بازی مدافع بوده چیزهای زیادی به من یاد داده و کمک زیادی به من کرده است. او یک فصل دیگر هم قرارداد دارد و ما در فصل آینده لیگ قهرمانان هم حاضر خواهیم بود و امیدوارم به موفقیت خوبی دست پیدا کنیم.

* بهترین آرزوها را برای پرسپولیس و دوستانم و البته هوادارانش دارم. قهرمانی آسیا قطعا به آنها می آید و امیدوارم به بهترین نتیجه برسند. پرسپولیس طی این سال ها علیرغم اینکه بی مهری زیادی را به دنبال خودش دیده اما نتایج خوبی گرفته است. این بی مهری ها چه زمانی که بودم و چه الان باز هم دیده می شود و بازیکنان دیگر به آن عادت کرده اند و می دانند به چه شکل از آن برای اینکه انگیزه موفقیت شکل دهند، استفاده کنند. امیدوارم این فصل هم با قهرمانی آنها همراه باشد و بهترین اتفاق در انتظار این تیم و هوادارانش باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 31 خرداد 1400 بروزرسانی: 31 خرداد 1400 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1547

به "حرف نهایی شجاع خلیل زاده درباره بازگشت به پرسپولیس، اینجا رسول پناه ندارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرف نهایی شجاع خلیل زاده درباره بازگشت به پرسپولیس، اینجا رسول پناه ندارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید