ثبت نام قمی ها برای نهضت ملی مسکن

به گزارش مجله عطر یاس، به گزارش خبرنگاران، با گذشت 41 روز از شروع ثبت نام نهضت ملی مسکن با هدف ساخت چهار میلیون واحد مسکونی در چهار سال، شرایط دسترسی شهروندان استان قم به منظور ثبت نام در این طرح مهیا شد.

ثبت نام قمی ها برای نهضت ملی مسکن

براین اساس، متقاضیان واجد شرایط استان قم می توانند از هم اکنون با مراجعه به سامانه ثبت نام نهضت ملی مسکن به نشانی saman.mrud.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

تامین زمین در استان قم برای نهضت ملی مسکن

بر اساس اظهارات یک منبع آگاه در شورای عالی معماری و شهرسازی، علت تاخیر در باز شدن دسترسی برای ثبت نام مردم قم، مسئله تامین زمین بوده است.

این منبع آگاه با اشاره به فعالیت ها و پیگیری های مستمر شورای عالی معماری و شهرسازی به منظور بهره مندی متقاضیان واحد شرایط استان قم در نهضت ملی مسکن گفت: با توجه به تاکیدات وزیر راه و شهرسازی تمام تلاش شورای عالی معماری و شهرسازی بر آن شد که زمینه تامین زمین در استان قم را به وجود آورد.

وی ادامه داد: بر این اساس با استناد به مصوبه شورای عالی معماری و شهرسازی، 450 هکتار از اراضی خارج از محدوده وزارت راه و شهرسازی به محدوده شهری استان قم اضافه شد و بدین ترتیب شرایط ثبت نام برای متقاضیان این استان فراهم شد.

منبع: فارس

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 2 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1401 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1906

به "ثبت نام قمی ها برای نهضت ملی مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام قمی ها برای نهضت ملی مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید