برگزاری کنکور در موعد مقرر قبلی در پی مخالفت ستاد کرونا

به گزارش مجله عطر یاس، ستاد کرونا پیشنهاد تعویق برگزاری کنکور سراسری را تصویب نکرد و بر این اساس کنکور در موعد مقرر قبلی و بدون تغییر برگزار می شود.

برگزاری کنکور در موعد مقرر قبلی در پی مخالفت ستاد کرونا

به گزارش ایسنا، امروز عصر موضوع معین تکلیف زمان برگزاری کنکور سراسری در ستاد ملی مدیریت کرونا مطرح شد و بر اساس بیانیه مشترک وزرای علوم، تحقیقات وفناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اعضای ستاد با هر گونه تغییر در زمان برگزاری کنکور سراسری مخالفت کردند.

در بیانیه مشترک وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمده است: پیرو نیاز به زمان بیشتر جهت برگزاری آزمون سراسری توسط مجریان آزمون به نیت یافتن فضای مناسب برای برگزاری منطبق با پروتکل های سختگیرانه و مشروط به تایید تغییر تاریخ در ستاد ملی مدیریت کرونا، از آنجا که این تغییر به دلایل متعدد مورد تایید ستاد قرار نگرفت، مقرر شد با همکاری استانداران محترم، مراکز آموزشی، فرهنگی، ورزشی، نظامی و انتظامی، کمبود فضا ها و تجهیزات مورد نیاز جهت اعمال و اجرای پروتکل ها مهیا و آزمون سراسری در تاریخ مصوب قبلی ستاد ملی مدیریت کرونا (در روز های 29- 30 و 31 مرداد و یکم شهریور ماه) برگزار گردد.

پیشتر بابک نگهداری؛ مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی از تعویق کنکور و برگزاری آزمون سراسری در تاریخ 27 تا 30 شهریور خبر داده بود.

منبع: فرارو
انتشار: 14 مهر 1399 بروزرسانی: 14 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 1052

به "برگزاری کنکور در موعد مقرر قبلی در پی مخالفت ستاد کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری کنکور در موعد مقرر قبلی در پی مخالفت ستاد کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید