انصراف ملی پوش تیروکمان از مسابقات قهرمانی آسیا

به گزارش مجله عطر یاس، دارنده مدال برنز میکس تیروکمان بازیهای آسیایی جاکارتا که به مدت یکسال از تیم ملی دور بود، درباره علت انصراف دوباره اش از تیم ملی کامپوند گفت: هدف گذاری من مسابقات قهرمانی آسیا تایلند بود اما بنا به دلایل شخصی مجبور شدم از حضور در تیم ملی و شرکت در قهرمانی آسیا تایلند انصراف بدهم.

انصراف ملی پوش تیروکمان از مسابقات قهرمانی آسیا

فرشته قربانی در گفت وگو با مجله عطر یاس، اضافه نمود: بعد از بازیهای آسیایی جاکارتا که پیروز به کسب مدال برنز میکس کامپوند شدم تصمیم گرفتم مدتی از تیم ملی دور باشم و به زندگی شخصی خود بپردازم. البته در این یکسال دنبال کارهای استخدامی خود نیز بودم که متاسفانه نتیجه بخش نبود و همچنان پیگیر کارهای استخدامی هستم.

وی گفت: بعد از یکسال دوری از تیروکمان تصمیم گرفتم برای شرکت در قهرمانی آسیا تایلند دوباره حضور خود را در تیم ملی تثبیت کنم. بنابراین با برنامه ریزی منسجمی که انجام داده بودم در انتخابی تیم ملی شرکت کردم و پیروز شدم رکورد ورودی را بزنم و به تیم ملی دعوت شوم.

قربانی اضافه نمود: حتی در رکوردگیری درون اردویی نیز شرایطم راضی کننده بود و قرار بود در اردویی که از 23 شهریور در سایت تیروکمان برپا شده بود و تا 11 مهر ادامه داشت در نهایت 4 کماندار اعزامی به قهرمانی آسیا تایلند معرفی شوند که من با وجود این که می دانستم برای تایلند انتخاب می شوم اما به خاطر دلایل شخصی و فراهم نبودن شرایطم از تیم ملی انصراف دادم تا 4 کماندار دیگر یعنی سید ویدا حلیمیان، راحله فارسی، مینا مرادی وند و آرزو طاهریان برای تایلند انتخاب شوند.

دارنده مدال برنز تیمی قهرمانی آسیا بنگلادش در پاسخ به این پرسش که آیا ناراحت نیستید از این که مسابقات آسیایی را از دست دادید، گفت: برنامه ریزی و هدف گذاری اصلی من قهرمانی آسیا تایلند بود و دوست داشتم بار دیگر خود را در این مسابقات مطرح کنم، اما شرایطی ایجاد شد که ترجیح دادم به خاطر چیزهای مهم تر، از علاقه خود دست بکشم و مدتی از تیم ملی دور بمانم.

وی در سرانجام پیرامون این پرسش که آیا دوباره قصد بازگشت به تیم ملی را دارید یا خیر؟ اضافه نمود: قصد خداحافظی از تیم ملی را ندارم بلکه تمریناتم را به طور مرتب در شهرستان خود (خرم دره) پیگیری خواهم کرد تا بعد از قهرمانی آسیا تایلند بعد از شرکت در انتخابی دوباره عضو تیم ملی کامپوند شوم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 369

به "انصراف ملی پوش تیروکمان از مسابقات قهرمانی آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصراف ملی پوش تیروکمان از مسابقات قهرمانی آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید