انصاری فرد: آقای تابش! چرا بازیچه دست سرمربی خود می شوید؟، مدیرعامل سپاهان: آماده ایم با پرسپولیس بازی کنیم!

به گزارش مجله عطر یاس، محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس معتقد است همتای او در باشگاه سپاهان، بازیچه دست امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان شده است.

انصاری فرد: آقای تابش! چرا بازیچه دست سرمربی خود می شوید؟، مدیرعامل سپاهان: آماده ایم با پرسپولیس بازی کنیم!

به گزارش مجله عطر یاس، صبح امروز (دوشنبه) و در برنامه تهران ورزشی رادیو تهران، مناظره ای میان محمدحسن انصاری فرد و مسعود تابش، مدیران عامل دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان برگزار گردید که اظهارات این دو نفر به توضیح زیر است:

انصاری فرد

باشگاه سپاهان و قلعه نویی اصلاً دوست نداشتند که این بازی برگزار گردد که به چند مستند آن اشاره می کنم. تابش بارها گفت درخواست داشتیم بازی به دلیل برگزاری بدون تماشاگر مسابقه به تعویق بیفتد. زمانی که بازی قرار بود برگزار گردد، تابش در استانداری بود، اما قانون باید اجرا می شد. تیم ها یک ساعت و نیم قبل از آغاز مسابقه باید وارد زمین شوند.

با اظهارات فرمانده یگان ویژه اصفهان که گفت مسئله ای برای خروج تیم سپاهان از هتل به استادیوم نبوده است، ادعای سپاهانی ها کاملاً رد می گردد و نشان می دهد سپاهان نمی خواست بازی برگزار گردد. سپاهانی ها مدعی هستند که ساعت 4:15 وارد استادیوم شدند و در راهرو خودشان را گرم کردند، اما من جلوی راهروی این تیم بودم و آنها را ندیدم! زمین نقش دنیا شرایط خیلی خوبی دارد و دلیل نداشت سپاهان در راهرو تمرین کند. چه حرف های کذبی می زنید؟ آقای تابش! شما فردی بااخلاق، خوشنام و شریف هستید. چرا بازیچه دست سرمربی خود می شوید.

جلال مرادی (ناظر مسابقه) سه بار به رختکن سپاهان آمد و شما لیستی به او ندادید. این یعنی سپاهان، اراده بازی کردن نداشت. ما نیم ساعت در زمین بودیم و اگر می خواستند، بیشتر هم منتظر می ماندیم. این همه چشم بوده و همه اظهارنظر دروغ می نمایند، فقط شما راست می گویید یا برعکس آن درست است؟ در قرن 21 نمی توان دروغ گفت. می توانستید صادقانه بگویید بازی نمی کنیم.

تابش

تا لحظات آخر به دنبال تعویق بازی بودیم و سلامت مردم برای ما مهم بود. صلاح نبود 60 هزار طرفدار به استادیوم بیاید. ما در استانداری به دنبال لغو بازی بودیم که با آن موافقت نشد. 45 دقیقه از هتل کوثر تا استادیوم نقش دنیا زمان است و ما 4:25 وارد استادیوم شدیم. بازیکنان ما در راهرو گرم کردند و دیگر فرصت نداشتند که دعای آخر را بخوانند. اگر در پایین راهرو بایستید، بعد از پیچ استادیوم را نمی بینید. بازیکنان ما 15 دقیقه گرم کردند و هم قسم و آماده ورود به زمین شدند. ما با بهاروند هم تماس گرفتیم که زمان بیشتری به ما بدهند و تیم آماده بازی شد. مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس در اتاق داوری بودند و به ما گفتند شما هم دو نفر بفرستید.

مدیرعامل سپاهان درباره اینکه قلعه نویی به شاگردانش گفت پس از اعضای تیم پرسپولیس وارد زمین شوند، اعلام کرد: نگرانی وجود داشت که بازی را 3 بر صفر اعلام نمایند. ما آماده بازی بودیم و دلیل نداشت به استادیوم بیاییم و آماده نشویم. پرسپولیس از شرایط استفاده نموده و می خواهد مسائل را به نفع خودش رقم بزند.

انصاری فرد

من تمام راهرو را دیدم و کسی از اتاق سپاهان خارج نشد. اگر کسی دید که عضوی از باشگاه سپاهان از رختکن خارج شد، اسمم را عوض می کنم. مرادی سه بار گفت لیست بازیکنان تان را بدهید، چرا ندادید؟ قانون می گوید نیم ساعت قبل از بازی باید لیست بازیکنان را بدهید. آقای تابش! شما ممکن است فردا مدیرعامل نباشید، آن فرد خوش اخلاق و صادق کجا رفت؟ ما مسلمان هستیم. شما حقایق را کتمان می کنید.

تابش

من همان فرد مسلمان و خوش اخلاق سابق هستم و پا روی مسلمانی خود نمی گذارم. ما موظف شدیم به خاطر منافع ملی بازی کنیم، اما به خاطر کمبود وقت نتوانستیم وارد زمین شویم و بعد برگردیم. سهیل مهدی (مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ) گفت بازیکنان می توانستند در اتوبوس لباس عوض نمایند، اما لباس ها در رختکن آویخته شده بود و اعضای تدارکات از چند ساعت قبل در رختکن بودند. ما فیلم گرم کردن خودمان در راهرو را ارائه می کنیم. خدا به اعمال ما شاهد است. امیدواریم قضاوت عادلانه باشد.

با فتاحی مدیر تیم درباره لیست صحبت کنید. من در جریان آن نیستم. ما آماده ورود به زمین بودیم و به مرادی پیغام دادیم، اما او به راهروی رختکن ما نیامد. پس از اینکه معین شد امکان تعویق مسابقه نیست، با همه حقی که داشتیم، آماده بازی بودیم و می خواستیم به میدان برویم، اما پرسپولیس حاضر نشد.

انصاری فرد

بازی بعدی سپاهان از زمان ورود اعضای تیم به استادیوم نقش دنیا تا زمان ورود بازیکنان به زمین فیلمبرداری کنید. تیمی که می خواهد بازی کند، بازیکنانش یک ساعت و نیم قبل از بازی وارد استادیوم می شوند و خودشان را گرم می نمایند. تیمی که بخواهد بازی کند، یکی دو نفر را به استادیوم می فرستد و می گوید می خواهیم بیاییم. من عزمی از سپاهان برای بازی کردن ندیدم و کسی از این تیم به استادیوم نیامده بود. پروژه این بود که سپاهانی ها بگویند بازی نمی کنیم و کمیته انضباطی، رأی به تکرار این مسابقه بدهد. آنها می گویند ساعت 5 آماده بازی بودیم، اما ما تا ساعت 5:30 می خواستیم بازی کنیم و ساعت 5:50 استادیوم را ترک کردیم. سپاهانی ها در اتاق خود را باز نکردند و دو نفر از آنها وارد زمین نشدند.

تابش

به جان دو فرزندم قسم می خورم بازیکنان در راهرو، خودشان را گرم کردند. نمی دانم انصاری فرد کدام راهرو را می دید و مطمئنم اگر تیم دیگری جز پرسپولیس حریف ما بود، بازی برگزار می شد. این مسابقه، مهمترین بازی لیگ بوده و با سایر دیدارها متفاوت بود. ما آماده ایم مجدداً بازی کنیم و برای تعویق مسابقه، روز خاصی را نمی گفتیم. می خواستیم 50 تا 60 هزار طرفدار به استادیوم بیایند و با وجود اینکه سلامتی مردم اولویت ما بود، می خواستیم به میدان برویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 709

به "انصاری فرد: آقای تابش! چرا بازیچه دست سرمربی خود می شوید؟، مدیرعامل سپاهان: آماده ایم با پرسپولیس بازی کنیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد: آقای تابش! چرا بازیچه دست سرمربی خود می شوید؟، مدیرعامل سپاهان: آماده ایم با پرسپولیس بازی کنیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید