اعتراض دوباره باشگاه استقلال به سازمان لیگ درباره تاریخ دربی

به گزارش مجله عطر یاس، باشگاه استقلال بار دیگر به برگزاری دربی رفت در روز غیر تعطیل اعتراض کرد.

اعتراض دوباره باشگاه استقلال به سازمان لیگ درباره تاریخ دربی

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله عطر یاس، قرار است دربی رفت نوزدهمین دوره لیگ برتر روز یکشنبه 31 شهریور برگزار گردد. سازمان لیگ هم اعلام نموده که سال جاری باید قانون 90 به 10 میزبان و میهمان برای بحث حضور تماشاگران اجرا گردد.

باشگاه استقلال که در دربی رفت میزبان است، به دو مسئله اعتراض نموده؛ نخست اینکه تاریخ دربی رفت در روز غیر تعطیل بوده و باید دربی برگشت نیز در روز غیر تعطیل برگزار گردد. ضمن اینکه زیرساخت برای شناسایی طرفداران وجود ندارد، به همین دلیل امکان اجرای قانون 90 به 10 تماشاگران نیست. باشگاه استقلال اشاره نموده که در صورت اجرای چنین قانونی، باید دربی برگشت در تاریخ غیرتعطیل برگزار شده تا عدالت رعایت گردد، موضوعی که البته سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ آن را رد نموده و گفته دربی برگشت در روز تعطیل برگزار خواهد شد.

باشگاه استقلال بار دیگر به موضع سازمان لیگ برای برگزاری دربی در روز غیر تعطیل اعتراض نموده و خواهان برگزاری بازی در روز تعطیل شده است. اعتراض استقلالی ها قرار است در نامه ای به سازمان لیگ ارسال گردد تا حداقل در صورت اجرای قانون 90 به 10، بازی در روز تعطیل برگزار گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: etre-yas.ir شناسه مطلب: 295

به "اعتراض دوباره باشگاه استقلال به سازمان لیگ درباره تاریخ دربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض دوباره باشگاه استقلال به سازمان لیگ درباره تاریخ دربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید